MEDYCYNA ŻYWIENIOWA I PORADY ŻYWIENIOWE

„JESTEŚ TYM CO JESZ!”
Tak mówi stare popularne powiedzenie. Zdrowa, zbilansowana dieta powinna odgrywać kluczową rolę w naszym życiu. Może nam pomóc być sprawnym i produktywnym, zachować zdrowie i zapobiegać chorobom.

ZDROWIE I ODŻYWIANIE

Nawet przy istniejących chorobach, takich jak: B. zaburzenia metabolizmu lipidów, cukrzyca, osteoporoza czy nietolerancja pokarmowa, specjalna dieta dostosowana do naszych potrzeb może pomóc złagodzić objawy i oszczędzić leki. Dlatego w naszej praktyce oferujemy Państwu kompetentne i indywidualne doradztwo żywieniowe.

OTYŁOŚĆ, PRZYCZYNA WIELU CHORÓB
Wiele chorób, takich jak cukrzyca, zaburzenia metabolizmu lipidów (wysoki poziom cholesterolu), wysokie ciśnienie krwi, dna moczanowa i choroby naczyniowe (zawał serca, udar itp.) są poprzedzone wieloletnią otyłością jako korzystną przyczyną, sprawdź na stronie https://light-life.pl/. Tymczasem w wielu badaniach udowodniono, że w przypadku tego typu choroby, o ile wiąże się ona z otyłością, redukcja masy ciała powinna być priorytetem jako leczenie przyczynowe.

REDUKCJA WAGI
Kolejnym celem naszych porad żywieniowych jest zatem redukcja wagi. Redukcja masy ciała nie tylko pozytywnie wpływa na przebieg wymienionych schorzeń, ale także znacząco zmniejsza częstość nawrotów. Oznacza to: wyższą jakość życia (aż do dłuższej oczekiwanej długości życia)

SZCZUPŁA I ZDROWA

Ale nawet jeśli po prostu czujesz się za gruby i chcesz schudnąć, ale nie możesz tego zrobić, możemy Ci pomóc. Oferujemy nasze porady żywieniowe w zakresie redukcji masy ciała jako porady indywidualne na stronie http://lightlife.pl/.

Dieta odchudzająca nie oznacza automatycznie, że musisz zrezygnować z ulubionego jedzenia!

CZY MOŻESZ (NAPRAWDĘ) WSZYSTKO ZABRAĆ?
Wielu naszych pacjentów spontanicznie odpowiada na to pytanie TAK. Objawy takie jak wzdęcia, ucisk w żołądku, ogólne złe samopoczucie, zmęczenie itp. nie dotyczą przede wszystkim ich diety. Jednocześnie słyszymy stwierdzenia takie jak: „Mogę jeść, co chcę, a mimo to nie schudnę”. Czego wielu nie wie: Nietolerancja pokarmowa jest często przyczyną zaburzeń pracy jelit i metabolizmu lipidów. Identyfikujemy takie niezgodności i podejmujemy odpowiednie działania.

JEDZ DOBRZE, ŻYJ ZDROWIEJ KAŻDEGO DNIA
W przypadku wielu chorób właściwa dieta jest najbardziej skuteczną i opłacalną terapią. Dlatego oferujemy kompetentne i indywidualne porady dietetyczne w zakresie:

Cukrzyca
Zwiększony poziom tłuszczu we krwi
wysokie ciśnienie krwi
dna
osteoporoza
Zespół jelita drażliwego
Nietolerancja laktozy
Nietolerancja fruktozy
Nietolerancja białka zbożowego (celiakia / sprue)
Choroby nowotworowe

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.